Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
 

ETU MAKİNE İNŞAAT KİMYA GIDA SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.

DS Laboratories’in Türkiye Münhasır Distribütörü ETU Makine İnşaat Kimya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.uzun yıllar paslanmaz çelik teknolojisi başta olmak üzere gıda tesisleri imalatı, projelendirmesi ve montajı alanlarında uzman kişiler tarafından kurulmuştur. Türkiye, Almanya, Amerika, Rusya, Kazakistan ve Gürcistan’da uzun yıllar gıda tesisleri konusunda hizmetler veren uzmanlardan oluşan bir firmadır.  

Misyonu gereği geleceğe yönelik yeni standartlar belirlemeyi ilke edinmiş olan firmamız, bitkisel extraction konusunda dünya lideri olan E&E firmasının Türkiye Temsilcisi olarak faaliyet göstermekte, aynı zamanda ABD’de saç bakım-cilt bakım konularında lider konumundaki DS Laboratories’in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. 

Gerek E&E firmasının Türkiye Temsilciliği olarak gerekse DS Turkey olarak sağlanan tüm hizmetler, Uluslararası Standartlar ve Kalite Yönetim Sistemleri’ne uygun olarak gerçekleştirilmektedir. 

E&E firmasının Türkiye Temsilciliği kapsamında büyük bölümü çokuluslu firmalardan oluşan geniş müşteri portföyümüz için; kullanım amacına ve ilgili sektörün özelliklerine göre kapasitesi ve teknik özellikleri farklılık gösteren paslanmaz sacdan tank üretimi ve montajı, depolama tankları, stok tankları, proses tankları, çökertme tankları, melas tankları gibi ürünleri kullanım amacına göre sınıflandırılması, gıda, meyve suyu, bira, su, süt, ilaç ve kimya ile boya sektörleri için proses ve dizayn mühendisliği, otomasyon, izolasyon, paslanmaz çelik proses komponentleri, boru ve boru bağlantı ekipmanlarının tesisatı, montajı ve işletmeye alınması ve benzeri endüstriyel hizmetler sunmaktayız. 

DSTurkey Temsilciği kapsamında ise; Amerika Birleşik Devletleri’nde yüksek performanslı dermatolojik ürünler ve cilt bakım 

ürünleri üretimi ve satışı faaliyeti yürüten, hisseleri A.B.D NASDAQ Borsa’sında halka arzedilmiş DS Laboratories Inc.’in, Türkiye’de yürürlük mevzuatına uygun şekilde kozmetik ürün statüsünde olan saç ve cilt bakım ürünlerini Türkiye’ye ithal ederek, ürünlerin perakende satışını ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 

ETU Makine İnşaat Kimya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamakla yetinmeden, beklentilerinin ötesine geçebilmek ve bunun için de bilgiyi en verimli şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini ön plana alan bir 

kurum olmayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

 
Thumbnail image for imagess/8796cb46-47f6-400d-99d6-994dddc5e2ec.jpg

Thumbnail image for imagess/5a1f5329-4c5c-4878-981c-7e9fff9faa8f.jpg

Thumbnail image for imagess/efb57a65-02db-4c04-b991-715620510ca0.jpg

Thumbnail image for imagess/cd2048e2-530a-4f1b-a8a7-502868baf776.jpg

Thumbnail image for imagess/449ecff7-75c5-4b0f-b076-e4356b19be74.jpg

Thumbnail image for imagess/13991ffb-33fb-4b55-b568-13d56a3dca89.jpg

 
 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA
jewellery uk mont blanc pens uk burberry trainers adidas zx flux uk asics trainers nike roshe uk new balance trainers nike huarache uk nike uk adidas gazelle uk new era uk lacoste trainers cheap oakleys uk Nike presto uk converse uk polo ralph lauren uk fila trainers Asics uk nike air max 2017 nike flyknit uk