Üye Ol Giriş Yap Sepet
 
                     
 
  
     
 
Revita.COR 925ml.
 
 
REVITA.COR 925ml. YÜKSEK PERFORMANSLI SAÇ KREMİ

Ürünümüz stoklarda tükenmiştir.

Önemli gelişmelerin yaşandığı biyoteknoloji alanında başarılı bir ürün olan REVITA.COR, sadece saç kremi değildir. Saç diplerine uygulanabilme özelliği ile saç seyrekliğine karşı son derece etkilidir. Kullanıldıktan sonra en az 12 saat boyunca etkisini sürdürebilen yüksek performanslı bir üründür. 

REVITA.COR nasıl etki eder?

Yapılan klinik testler sonucunda, REVITA.COR’un içeriğinde bulunan bileşenlerin saçlı deriye fark edilir derecede canlılık verdiği ayrıca foliküler fonksiyon bozukluklarına karşı önemli avantajlar sağladığı saptanmıştır. Yüksek performanslı içeriğinde bulunan; hidrofobik, bio-adhes ve katyonik yüklü mikrokürecikler sayesinde daha derine nüfuz ederrek daha uzun süre etkisini sürdürmektedir. Binde bir milimetreden (micron) daha küçük çaptaki kürecikler ile yüzme veya terleme gibi su ile temas halinde dahi maksimum fayda sağlar.

Saç köklerindeki doku yenilenmeleri kök hücrelerin onarımı ile gerçekleşmektedir. Revita.COR insan kök hücrelerine oldukça yakın bitkisel kök hücreleri içeriği ile saç derisinin kök hücrelerini koruyucu tüm özellikleri bünyesinde barındırır.

Bununla birlikte, koruyucu özelliğe sahip bileşenlerden oluşmaktadır. Antioksidan ve anti-inflammatory etkilere sahip apigenin, testesteronu regüle eden kafein, saç köklerinin ömrünü uzatma özelliğine sahip ginseng, hücrelerin yeniden modellenmesine destek veren nano copper peptitler, güçlü antioksidan etkiye sahip spin trapler ile 3002den fazla enzimin faaliyetini etkin şekilde sağlaması için çinko içermektedir.

Revita.COR, besin öğeleri içeren bileşenler de içermektedir. Nitrikoksit bakımından öncül arginine, bir amino acid olan sitrulin, cyclic alkol inositol, peptitler yönünden zengin lupine ekstratı ve kanın (plazma) geçirgenlik seviyesini arttırıcı tirozin içermektedir.

Bununla birlikte, Revita.COR gelişmiş onarım sağlayan biotinyl tripeptide-1, niasinamid, saçlı deriyi onarıcı ajanlar ve çeşitli aromatik bileşenler içerir.

Kullanma Talimatı: 

  • Saçlarınızı kaliteli bir şampuanla (REVITA'yı öneririz) yıkayıp duruladıktan sonra, REVITA.COR'la saçınıza masaj yaparak kremin saç derisine nüfuz etmesi için başınızda her yere iyice yayın. 
  • 2 dakika bekledikten sonra saç kremini bol suyla durulayın. 
  • Daha iyi sonuç elde etmek için REVITA.COR'u her gün kullanmalısınız.

 

 
 
DS LABORATORIES NASDAQ BORSASINDA HALKA ARZ EDİLDİ.
 
Spectral.DNC-N Kutu Değişikliği
   
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.
   
Saç bakımı ürünlerini seçerken dikkatli olun...
   
Spectral.DNC-N Ürün Kutu Değişikliği Duyurusu.
   
  Tüm Haberler
   
Ürünleri Hangi Eczanede Bulabilirim?
 
 
Profesyoneller için
Çevreye Duyarlılık
İş Olanakları
 
 
Etik Kuralları
Site Haritası
 
 
 
SSS
Yardım Konuları
Teslimat Koşulları
Banka Hesapları
Garanti ve İade
 
 
 
Aramak istediğiniz ürünün adını giriniz.
   
DS TURKEY © 2011 | GIZLILIK ILKESI| USA